

DAPA, Dutch Academy of Performing Arts
Standnummer #106
MBO
DAPA, Dutch Academy of Performing Arts
In de sector musical kun je heel veel kanten uit. Zo kun je bijvoorbeeld kiezen uit een carrière op de planken, de entertainmentindustrie, zelfstandig cultureel ondernemerschap of het begeleiden van dans, zang en drama activiteiten.
Als artiest moet je wel ondernemend zijn. Dat is de enige manier om een weg te vinden in de creatieve industrie. Het is hartstikke gaaf om mee te doen aan een musicalvoorstelling of je eigen productie te maken. Het is wel hard werken in de theaterwereld. Je hebt echt doorzettingsvermogen nodig en je moet super gemotiveerd zijn. Maar na heel veel bloed, zweet en tranen volgt het applaus op het podium. Dat is voor artiesten een geweldige ervaring.
Terug naar het overzicht
Ga je mee op Expeditie Studiekeuze?
Kom naar Studiekeuzebeurs Midden en ontdek alles over studiekeuze op mbo, hbo en wo niveau
Studiekeuzebeurs Midden is hét studiekeuze-event van Midden-Nederland met een groot aanbod aan onderwijsinstellingen op mbo, hbo en wo niveau.
Highlights
Het belang van een bezoek met ouders aan Studiekeuzebeurs Midden
Ruim 20.000 bezoekers op Studiekeuzebeurs Midden
Meld je aan voor de nieuwsbrief
naar boven